Російська пропагандистка та суддя Київського апеляційного суду кошмарять волонтера на Київщині

Коротко про фігурантів:

Зейн Едін Хуссам — волонтер, лікар-стоматолог, що безоплатно лікує українських військових;

Олена Олександрівна Міщанюк (раніше: Друцька), сценічний псевдонім: Альона Лоран — російська пропагандистка, що позиціонує себе «чорною магінєю». Є замовницею нападу на волонтера. Зараз погрожує фізичною розправою його родині, а також родинам співробітників української поліції, суду і не тільки;

Олександр Петрович Коцюрба — суддя Київського апеляційного суду України, що прийняв рішення на користь російської пропагандистки. Він зробив це одразу, після звільнення Київщини від росіян.

В принципі це все, що треба знати про цю історію 

Але є цікаві подробиці. Наприклад: після рішення суду на чолі з Олександром Коцюрбою на користь Олени Міщанюк-Лоран, та одразу переїхала до окупованого Мелітополя. І тепер, дивним чином, звідки «вангує пророцтва» про ракетні удари і їх наслідки. 

Цікаво, що у неї є мережа прихильниць. І щось мені здається, — будемо це вважати «білою магією» — їхні місця проживання також «дивним чином» збігаються із містами, які росіяни масово атакують ракетами та ударними дронами. І цікаво, що летять вони саме туди, куди каже Олена Міщанюк-Лоран. 

Відтак є підстава припустити, що хтось спостерігає на місці, корегує і навіть виставляє глісади для ракет. Наприклад у спосіб «пойди этой лунной ночью на Лысую Гору и набери меня по видеоконференции в zoom (viber, telegram), и я тебе скажу, как правильно встать и завлечь суденного». 

Місце зйомоки удару по Києву 10 жовтня 2022 року було обрано заздалгідь

Вам цього мало? Буде більше!

На підставі цього я припускаю (хоча тут як раз можна стверджувати), що під час окупації Київщини, громадянка Олена Олександрівна Міщанюк (вона ж Друцька, вона ж Альона Лоран) була російською агентесою (або гірше — коригувальницею). І, враховуючи її «магічний бізнес» і «оточення», не виключаю, що лишила в Києві після відʼїзду мережу придуркуватих паняночок із — тут будемо політкоректні — слабою уявою про реальний світ і «непередбачуваним гормональним фоном». Вони надають їй вичерпну інформацію, яку та і передає росіянам. А потім розповідає у соцмережах, про «я нашептала страшное колдунство». На цьому тлі вельми цікаво виглядає одна з її останніх публікацій.

Олена Міщанюк (Друцька-Лоран) «вангує» ураження біологічною зброєю

Відтак, дуже імовірно, що просто зараз, Олена Міщанюк (Друцька-Лоран) проводить заходи із заохочення до співпраці з окупантами громадян(ок) України на окупованій частині Запоріжжя та Херсонщини. Які ще вона виконує функції для офіцерів та контрактників Росії? Про це ми дізнаємось згодом або з порнхабу. 

А тепер трохи про Феміду і її жреця

Жрець знатний, знаний і відомий — Олександр Петрович Коцюрба є суддею Київського апелляційного суду. Я вже не знаю, чим цього пана пройняла Олена Олександрівна Міщанюк (Друцька-Лоран). Але від алкоголізму явно не «відшіптувала». Хоча хто знає? Рот у неї досвідчений.

Нижче підкреслено кілька слів у чарівному судовому рішенні Київського апеляційного суду, що засідав колегіально. Боронь Боже не заперечую професійність викладеного тексту — юристи з досвідом писали, — просто письмово висловлюю здивування прочитаним.

Про «немає технічної змоги» — це дуже цікаво. Бо з огляду на попереднє рішення, Києво-Святошинський суд теж не мав технічної змоги. Припускаю: відео на диску було пошкоджене або його там не було взагалі. І оскільки мова йде про відшкодування збитку між приватними особами, то доказова база є питанням позивача, а не суду, поліції тощо. 

Чим відрізняється рішення Києво-Святошинського суду від рішення Київського апеляційного? Як не дивно, лише висновком, оформленим у Рішення. Обставини та доказова база абсолютно однакові! І на цьому тлі якось по-іншому читається фраза: «за своїм внутрішнім переконанням та з точки зору їх належності, допустимості та достатності…». Не юридичною мовою це читається приблизно так: «відповідач мені не подобається, а позивачка така нічого собі». І тому на мою думку, за моїм «внутрішнім переконанням» від останнього абзацу на цьому аркуші Рішення Київського апеляційного суду явно расизмом тхне. 

До речі, решта суддів що підписали це, мають свою цікаву історію. Складається враження, що ця «трійка» — є постійно діючим джерелом скандальних рішень, що потрапляють у ЗМІ.  

З огляду на це, маємо раптовий переїзд громадянки Олени Олександрівни Міщанюк (Друцька-Лоран) до окупованої частини Запоріжжя… 

І переїзд цей стався одразу після судівського рішення на її користь. Я ні на що не натякаю, але виглядає це «рішення», як розрахунок за попередні послуги й заохочення до подальшої роботи. За які «послуги» і до якої «роботи» — хай розбирається контррозвідка. Далі її поле. Але хто ж тоді «касири» у цій історії. І хто надає їм накази про розрахунок із російською агентесою?

Руськомірських висловлювань з боку Коцюрби поки не знайшов, але

Є факт феєричного алкогольного паркування. Є факт відмови проходження перевірки на спʼяніння. Тут його врятувала незалежність суддів. Навіть після тяжкого злочину суддя має бути негайно звільнений з-під варти, як тільки встановлено його особу.

Ще є визнання Вищою кваліфікаційною комісією та Вищою радою правосуддя факту керування Олександром Коцюрбою машиною у стані алкогольного спʼяніння.  Дивно, що не вказано того факту, Олександр Петрович Коцюрба в частині скарг на його «рішення» перебуває у статусі рекордсмена. В рішенні ж було тільки про пʼянку та етику: 

«Відмова від проходження огляду на стан алкогольного сп’яніння свідчить про недотримання Коцюрбою О.П. норм суддівської етики та стандартів поведінки, які забезпечують суспільну довіру до суду», — йдеться у рішенні Вищої Ради Правосуддя..

Питання: «у чому іще Коцюрба О.П. порушує судівську етику?» — можна, звісно, ставити й в контексті юридичної підтримки російської пропагандистки. Але цікаве інше. Суддя Київського апеляційного суду  — це дуже небідна людина. І проблеми замовити «драйвера» немає. А все ж таки він сідає за кермо пʼяним і влаштовує ДТП. Тобто вважає, що має право так вчиняти. Чи може мова йде не про зухвале нехтування законом? І все простіше — Олександр Коцюрба є алкоголіком у медичному розумінні цього слова? Тоді чи може він приймати адекватні, законні судові рішення?

Іван Крісантьєв для Identifier

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.