Ватні інста-відьма та суддя-п’яничка кошмарять волонтера на Київщині

Скандальна блогерка, інста-відьма, а віднедавна ще й любителька руського міра Альона Лоран (за паспортом: Олена Міщанюк), за сприяння судді апеляційного суду Київщини Олександра Коцюрби, який полюбляє їздити п’яним за кермом, погрожує родині волонтера, власника стоматологічної клініки Зейн Едін Хуссама.

Ця історія почалася ще у 2020 році. Родині власника стоматологічної клініки сирійського походження Зейн Едін Хуссам у чаті ОСББ почали надходити расистські образи та погрози фізичною розправою від сусідки Альони Лоран (тоді вона носила прізвище Дрюцька, зараз — Міщанюк). Буцімто хтось із родини Хуссам пошкодив своїм автомобілем її майно.

Погрози агресивної сусідки Едін Хуссам не сприйняв серйозно. Він заспокоїв дружину і ліг спати, ухваливши рішення зранку написати заяву у поліцію. Однак, вже за кілька годин прокинулися від грюкоту у двері. Двоє невідомих чоловіків, витягли, погрожуючи ножем, дружину Зейн Едіна на вулицю, а його самого обстріляли з гумострілів. Третій нападник сидів в автомобілі. Все це Олена Дрюцька (псевдонім Альона Лоран) знімала збоку на відео. На місце злочину прибула поліція і швидка. Щоправда, нападники втекли до їхнього приїзду. Поліція прийняла заяву від постраждалих, а лікарі зафіксували поранення. На тому справа і замовкла.

Проте погрози продовжилися

До того ж жертвами погроз були не лише Хуссам з родиною, а й слідча національної поліції, яка вела цю справу. Правоохоронці кажуть, що впродовж двох місяців Дрюцька-Лоран (тепер: Міщанюк) переслідувала слідчу Києво-Святошинського району і погрожуючи «магічними здібностями» намагалася змусити її ухвалити позитивне рішення у кримінальній справі. Щоб уявити формат публічних «спічєй» цієї рускомірскої хабалочки, достатньо подивитися ось це відео:

Для слідчої ця історія завершилася у суді, коли Лоран визнала свою провину і сплатила штраф. А от для родини Хуссам все лише починалося. За пів року вони дізналися, що проти них відкрите кримінальне провадження за фактом хуліганства і подано позов до суду — на відшкодування морального та матеріального збитку. Обидва судових процеси тривали аж до 2022 року. Рішення оголосили вже після деокупації Київщини від російської армії й обидва були на користь родини Хассама. Але це був не кінець історії.

Хто така Альона Лоран?..

«Альона Лоран», вона ж Друцька (тепер: Міщанюк) Олена Олександрівна, народилася у Мелітополі Запорізької області. Їй 33 роки, заміжня, виховує 4-ьох дітей. До початку повномасштабного вторгнення проживала у м. Білогородка Київської області. Вважала себе письменницею і телеведучою.

Вона і справді засвітилася на телебаченні у кількох шоу. Декілька років тому вона на численних бігбордах в Києві та області дякувала своїм коханцям то за шубу, то за туфлі, то за тюнінг тіла, за що й отримала кличку «Спасібушечка». Також її ніжно називали «губошльопочка».

В якийсь момент зацікавилася чорною магією і зненацька стала інста-відьмою (що б це не означало!). Заробляє тим, що у соціальних мережах за гроші відповідає на запитання передплатників, проводить якісь магічні ритуали. Але коли розпочалася повномасштабна війна Олена виїхала спочатку до Мелітополя. Згодом до Криму, а потім взагалі в Росію і почала «передбачати» обстріли українських населених пунктів. Лоран перевіряє безпеку населеного пункту, виставляючи цінник послуг у гривнях і у рублях. Тобто заробляє на ватних дурниках по обидва боки фронту.

Дописи із магічними «передбаченнями» на її сторінках у соцмережах почали чергуватися із відвертою проросійською пропагандою, в яких вона тупо повторює російські наративи, цитує Жириновського, називає Путіна «вєлікім стратєгам», розповідає про надзвичайне укріплення рубля, беззмістовність санкцій, «крєпкую еканоміку» і пророкує Україні поразку у війні і ядерний удар.

Олександр Петрович Коцюрба, суддя Київського апеляційного суду

До чого тут він? А до того, що ніхто б на ці патякання ботоксної ватниці не звернув уваги, якби не цей достойник. Саме він є взяв на себе юридичне забезпечення цієї громадянки.

Коцюрба Олександр Петрович рахується у переліку суддів України за номером 2183. І так вже сталося, що коли ми дивимося на юридичний доробок судді Коцюби, то надто часто виникає запитання: а чому він і досі на посаді судді? 

Але повертаємося до судових позовів Лоран-Дрюцької-Міщанюк у судах першої інстанції були відхилені, а Хуссан визнаний невинним. Однак, одразу після деокупації Київщини, з’ясовується, що «інста-відьма» подала прохання на продовження термінів апеляції й тепер на родину Хуссан знову чекають судові процеси. Лише вдумайтеся, жертви нападу, повинні захищатися в судах від агресивної ватниці та російської пропагандистки!

Таке рішення ухвалив суддя Олександр Коцюрба, що у 2016 році за результатами тестування Вищої кваліфікаційної комісії цей суддя отримав позначку «потребує підвищення кваліфікації». Атестацію, зрештою він пройшов, але члени Вищої кваліфкомісії звернули увагу на велику кількість скасованих рішень судді. У 2012-2015 роках було скасовано 71 рішення судді. За час його роботи члени ВКК отримали на нього 29 скарг. Також виникли питання щодо знання суддею правових позицій Верховного Суду ЄСПЛ. 

Цей же суддя двічі «відзначився» і обидва рази у п’яних ДТП у Києві та Борисполі, за що у 2018 році Вища рада правосуддя на 2 місяці відсторонила Олександра Коцюрбу від роботи.   

Попри судову тяганину і повномасштабне вторгнення, приватна стоматологічна клініка Зейн Едін Хуссама не зупиняла своєї роботи. Увесь цей час Зейн Едін справно платить податки, всі його співробітники офіційно працевлаштовані. З першого дня повномасштабного вторгнення клініка безоплатно обслуговує військових. І поки одні українці героїчно протистоять російській агресії, воюють, допомагають армії, кожен на своєму місці намагається наблизити нашу перемогу, такі як Лоран і Коцюрба кошмарять волонтера. Зейн Едін Хуссам вірить в справедливе цивілізоване суспільство, а також у перемогу правди над кривдою для себе і всієї України.

Іван Крісантьєв, для Identifier

(далі буде)

 

2 thoughts on “Ватні інста-відьма та суддя-п’яничка кошмарять волонтера на Київщині

  • Уведомление: -

  • 10 ноября, 2022 в 9:12 пп
    Permalink

    Про цю курву я знаю багато, бо я була при нападі на Хуссама та його родину свідком. Готова поділитися інформацією. Цей «карлик» (Міщанюк) досі погрожує моїй родині.

    Ответ

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.