Конкурс на керівника АРМА. Хто пропустив Лєну Думу ?

Поки Україна понад девʼять років відбиває збройну агресію росії, а ЗСУ намертво тримають фронт у Бахмуті  і під Авдіївкою 400 діб, у конкурсі на вакантну посаду керівника АРМА беруть участь особи, особливо наближені душею й тілом! до московської агентури.

Нічого нового. Просто коханка екс-керівникаКримського управління СБУ і державного зрадника Олега Кулініча, Олена Дума вирішила вкотре зайняти своє місце під сонцем. Попри арешт Кулініча і публічний розголос його роботи на ворога.

Думу тягне у владу давно. Встигла побути радником Міністра навколишнього середовища, директором Департаменту управління держмайном у Мінекології, потім – директором Фонду  соціального страхування. Остання посада – заступниця голови Чернігівської ОДА. Недовго. Бо окрім фіктивних звітів про роботу у гуманітарній сфері і просування інтересів Кулініча в регіоні більш вагомих здобутків не продемонструвала.Просто держзрадник Кулініч дуже любив Лєну і через власні контакти у місцевій владі просував її по кар’єрних щаблях.

Що не так зараз і до чого тут АРМА? Все не так. По-перше, Олена Дума є фігуранткою кримінального провадження, пов’язаного із нецільовим використанням коштів Фонду соцстрахування в особливо великих розмірах. По-друге, Дума була призначена на посаду керівника Фонду як лідерка фіктивної Федерації профспілок України «Профспілковий наступ». У профспілковому русі її називали не інакше як «вовк в овечій шкурі». Очолювану Думою профспілкову організацію лідери реальних профспілок ФПУ відносили до «…структур, які нікого не представляють, окрім своїх власників-засновників».

По-третє, Дума ніколи не була самостійним керівником-управлінцем. Вона взагалі не є самостійною фігурою. Також Олена Дума у 2018-2019 роках активно просувала в Україні проекти скандального американського мільярдера Сема Кісліна, який багато років реалізовував спільні бізнес-схеми із особами з оточення біглого Януковича.  Знову ж таки, — з російським прикриттям.

І тут повертаємось до початку. Дума була повністю підконтрольна екс-керівнику Кримського СБУ Олегу Кулінічу, затриманому за держраду. У Кулініча в регіоні і не тільки – свої люди. Багато хто з них залишається на впливових посадах. Чимало – із проросійськими поглядами. Є категорія, яка продовжує перебувати «на гачку» у ФСБ.

Чи є компромат у ворога на саму Думу, через спільне ліжко з Кулінічем, — питання риторичне. Таких шансів ворог не упускає.

Припустимо, що Дума якимось чином очолила АРМА. А там – конфісковані активи Медведчука. Як один із прикладів, — мережа автозаправних станцій «ТНК», що перебуває в управлінні АРМА під брендом «UGO». І не тільки Медведчука.

Які схеми для виводу мільярдних активів з-під арешту запропонують Думі куратори її коханця Кулініча і які методи психологічного тиску застосують ? І чи не стане вона слухняним гвинтиком в руках ворога ?

Такий кандидат – знахідка для ворога під час війни. Варто прикинути усі ризики і наслідки. Чи краще взагалі не ризикувати ? Однак, перевірити треба. Бо буває різне. Особливо, якщо розумом керує любов … до зрадника.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.