Тренер дитячої школи з футболу став заручником терористів

На цьому фото два брати Ілля та Олексій. Один — викладач фізкультури, дитячий футбольний тренер. Другий — нацгвардієць. Цікаво, що навіть на цьому, цивільному, фото видно, хто є ким. 

А тепер треш

В полоні у російських терористів — тренер з футболу. Так зване «МГБ ДНР» інкримінує йому шпигунство. Він пройшов: звірячі катування, звинувачення у співпраці з СБУ та цинічне ігнорування з боку спецслужб України його долі.

Олексій Єрошов тренує групу (аматорське відео)

Наприклад, прохання брата внести його до переліку на обмін — нарвалося на пропозицію, дослівно: «…привезти довідку з МГБ ДНР про те, що він затриманий». Ще раз — колишньому бійцю Нацгвардії України співробітник одного з МРВ СБУ у Донецькій області, запропонував зʼїздити до терористів і привезти довідку, що його брат заручник.

 

Відверто кажучи, якось не вкладається у голові цей факт. Українського нацгвардійця співробітник СБУ відправив до терористів по довідку… І це трапилося на восьмий рік війни!..

У братів є мати. Вона мешкає на окупованій території. І ризикнула почати листування. Відповідь з МГБ ДНР тягне щонайменше на дослідчу перевірку. 

Процитую текст

«Министерством государственной безопасности Донецкой Народной Республики рассмотрено Ваше заявление от 15 сентября 2021 года по вопросу предоставления информации в отношении Ерошова Алексея Александровича 9 апреля 1996 года рождения.

Сообщаем, что по вопросам, изложенным в Вашем заявлении, Вы были проинформированы 10 августа 2021 года.

Сведения в отношении Ерошова А. А., необходимые для предоставления в «различные инстанции», будут предоставлены по запросу инициатора.Министр,

Павленко В.Н.»

Тобто, для підтвердження факту затримання громадянина України між російською окупаційною адміністрацією та СБУ існує інформаційний канал! І немає жодної потреби відсилати когось на той бік! Звідси запитання: скільки людей було «відіслано» до катівень ДНР під приводом «прівєзітє справочку оттуда»? А головне — хто за це відповість?

Поки Ілля Єрошов проходив учбовий центр НГУ (пішов добровольцем), усе всіх влаштовувало. А коли його брат-тренер за це опинився у Донецькому СІЗО — це вже нікому не цікаво.

Щоб було зрозуміло, Олексія Єрошова затримано на кордоні із РФ з окупованою територією Донеччини ще 24 липня 2021 року. Він їхав до матері — вона мешкає у смт Седово, під Новоазовськом. 10 серпня 2021-го повідомили, що її син затриманий. Росіяни знали, що це Олексій. Це була просто помста конкретній родині за те, що один з синів пішов до Нацгвардії України.

Чому нічого не робить СБУ?

Я спробую пояснити, на що це схоже. У них є своя провалена агентура, яку тихесенько обмінюють на російську. Не думайте, що обмінів немає. Вони є. Просто доля тренера з футболу із Маріуполя їм взагалі не цікава. Навіть попри те, що за ґрати Олексія Єрошова кинули тому, що його рідний брат Ілля служив у Нацгвардії України. Не виключено, що і тут є свої нюанси. НГУ має подвійне підпорядкування — МВС та Міноборони. Може, тому Антитерористичному центру СБУ просто не цікаво звільняти родича колишнього співробітника іншої структури.

Юрій Колесников

 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.