«П’ята колона Росії» в Україні — релігійна… Хто ще зі священників в Україні підтримує зв’язок з ієрархами Московського патріархату?

Нещодавно провідні українські ЗМІ писали про обшуки СБУ в помешканні очільника Тульчинської єпархії Української Православної Церкви митрополита Іонафана. Інформація викликала великий резонанс, адже незважаючи збройну агресію росії проти нашої держави, український ієрарх, як пишуть ЗМІ, зберігав у себе російську пропагандистську друковану літературу.

Однак, як то кажуть, «не Іонафаном єдиним». До редакції потрапило чимало матеріалів, які без сумніву підтверджують зв’язок з росією й інших представників духовенства УПЦ. Цинізм вражає.

Так, незважаючи на війну, Управління справами московської патріархії рпц систематично шле єпархіям Української православної церкви обов’язкові до виконання циркуляри (вказівники).

В той час, як з благословення патріарха кирила російські солдати руйнують наші храми, вбивають наших громадян, гундяєв видає циркуляр про захист церковних чеснот, а українські священники запрошуються до москви на міжнародні навчання.

 

Разом з благословенням російських нелюдів на вбивства мирного населення Бучі, Гостомеля, Ірпеня, Харкова, Маріуполя та інших міст України, попи рпц та УПЦ цинічно обмінюються вітаннями з нагоди різних свят. 
Цікавими також є документ про те, як руська церква обґрунтовувала збройну агресію напередодні вторгнення до України

 

Навіть циркуляр про заборону використання нецензурної лексики в «армії ДНР» готувала Московська митрополія рпц.

Тож виникають запитання: що іще має зробити російська воєнна машина, яку благословили гундяєвські попи? Які докази потрібні священникам в Україні для розуміння простої істини — нічого святого в Росії немає? Єдиним шляхом є посилення єдиної помісної Української Церкви, в якій немає місце холуям з РПЦ.

Іван Крісантьєв, для Identifier

3 thoughts on “«П’ята колона Росії» в Україні — релігійна… Хто ще зі священників в Україні підтримує зв’язок з ієрархами Московського патріархату?

  • 19 октября, 2022 в 11:25 дп
    Permalink

    Перед тим як писати брехню, пецеушники порошенківського патріархате перечитуйте свою муть. По-перше таких бумажок я вам наштампую мільйони на принтері. По-друге в статті написано обмінюються. Щось я не побачив від священників УПЦ в статті жодного листа. А отакі провокаційні статейки замовлені російськими фсбешниками щоб пересварити в часи українське суспільство.

    Ответ

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.