Чому насправді Зеленський «виносить» Кличко?

Вже другий день правоохоронці проводять обушки в КМДА і комунальних підприємствах Києва, а саме: Київзеленбуді, Спецжитлофонді, Київавтодорі, Інституті земельних відносин і Київміськсвітлі. Все для того, щоб “викоренити корупцію”, яка при Кличко розрослася до неймовірних розмірів. Та і сам Кличко, маючи гроші, вирішив, що може тепер конкурувати с ЗЕ маючи майже такий самий показник довіри до себе. Але це мера Києва і погубило.

Остаточний наказ виносити мера, скоріш за все, дав Блінкен, який говорив про корупцію с Зеленським і був неприємно здивований її обсягами. Тепер ЗЕ-владі треба показати заокеанським хазяїнам, що ми боремося з розкраданням. А тут якраз політик, що може потіснити режим Слуг — як зручно!
Але Кличко вирішив дати бій нападкам, наприклад, з якоїсь дивної причини майже ніхто не говорить про повномасштабну операцію проти мера. Може це і збіг, але досить дивно, що ЗМІ не звернули уваги на таку “жирну” новину, ніби їм очі грошима затулили. Сьогодні Кличко провадження “зшиті”.

Отже, продовжуємо дивитись на цей бій лицемірства і сподіваємось, що замість Кличка поставлять когось з меншими апетитами, якщо звісно мер нее домовиться ділитися наворованим.

Микола Іванов

 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.